מה אומרים לקוחות מרוצים?

ילד בן 6 שישן איתנו במיטה, אפילו סופר נני לא עזרה (בחיי, אמיתי לגמרי). ניסיתי הכל, אבל הכל. הילד תקוע מסרב לשתף פעולה. כל לילה עובר אלינו למיטה , אין צורך להכביר במילים כמה זה לא נח, מפריע לשינה רצופה פגיעה באינטימיות הזוגית וירידה באיכות חיים. בפגישה אחת עם מעיין קיבלנו הנחיה פשוטה וקלה בהמון סבלנות והכלה, ברוגע וחיוך רחב והופ כמטה קסם זה פשוט עבד. עשתה את הבלתי יאמן, ואנחנו חזרנו לישון כל אחד במיטתו הוא. ממליצה בחום גדול לכל בעית שינה/התנהגות לא לחכות שניה להגיע למעיין!!!
תודה רבה, מעיין, את ממש קוסמת.

יפית
פתח תקווה

מעיין היא אשת חינוך, מקצועית, חמה ונהדרת. תקלו לעצמכם את החיים ותנסו – התוצאות לא יאחרו לבוא, אתם תהיו רגועים וילדכם עוד יותר!

דורין
פילדלפיה

ממליצה על מעיין בחום!!! אישה מדהימה ונעימה, עוזרת ונותנת טיפים וכלים מעשיים שמאוד עוזרים בהתנהלות ושינוי הרגלים עם הילדים.
זמינה תמיד בטלפון למקרה שצריך להתייעץ איתה. בקיצור עזרה לי מאוד! מומלצת! מומלצת! מומלצת!

גל
פתח תקווה

למעיין פיית השינה שלנו! האמת… לא האמנו! הגעת אלינו כשמיכל היתה מתעוררת כל שעה, שעה וחצי, ובסביבות אחת בלילה היתה נשארת ערה שעה ולעיתים שעתיים! היינו עייפים ומתוסכלים! ואפילו … היינו סקפטיים.
אבל הגעת, עם החיוך, עם הרוגע, והשיפור לא החל לבוא, גם ברגעים הקשים, גם כשהיתה רגרסיה, היית שם, חיזקת, תיקנת ולימדת
והיום…
אנחנו ישנים לילות רצופים, רוצים לומר תודה!!!! את בהחלט חובה לכל משפחה!

סיגל ודרור
שוהם

כשהתקשרתי אלייך והסברתי לך שאני מוטרדת מבעיית המשקל של גל, שהוא באחוזון נמוך, הקשבת ובסוף אמרת, צריך להקנות לו הרגלי שינה נכונים,
גיחכתי… אני מסבירה לך שהבעיה שלי היא המשקל שלו, מה הקשר להקניית הרגלי שינה?
הסברת ואמרת שסביר להניח שגל לא ישן שינה איכותית ולכן הוא אינו אוכל טוב במהלך היום, וזה חלק גדול מהמשקל הנמוך, האמת, לא נעים, חשבתי שאת קצת משוגעת, אבל המליצו לי עלייך אז אמרתי… ננסה.
ו… מורידה את הכובע,
עברנו תהליך עם גל של הקניית הרגלי שינה נכונים, שבכלל לא חשבתי על השינה הלא רציפה של גל כבעיות שינה, ומהר מאוד, ישנו יותר טוב, וכמובן… שגל עלה יפה במשקל, והוא באחוזון גבוה, ו… אין לי מילים להודות.
אז…. תודה ומי שזקוק להמלצה עלייך, תשלחי אותו אליי….

שרון
פתח תקווה

רוצה לדעת יותר? מלא/י את הפרטים שלך ואני אחזור אליך עם כל המידע.